west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na ekologię i zrównoważony rozwój. Przedszkole znajduje się przy ulicy Parkowej 11 w Bielawie i jest zarządzane przez Małgorzatę Domagałę. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole posiada kilka grup wiekowych, w tym grupy o nazwach Pszczółki, Jagódki, Mrówki i Ananasy, które są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Każda grupa ma swojego opiekuna, który dba o rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Przedszkole organizuje liczne wydarzenia i uroczystości, takie jak Dzień Chłopaka, Dzień Przedszkolaka, Sprzątanie Świata, a także różne imprezy okolicznościowe. Placówka angażuje się również w akcje społeczne i ekologiczne, ucząc dzieci odpowiedzialności za środowisko naturalne. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie i przestronne sale dydaktyczne, które są dostosowane do potrzeb dzieci. W ogrodzie przedszkolnym znajdują się różnorodne atrakcje, które umożliwiają dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Przedszkole współpracuje z rodzicami, organizując spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Placówka jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje informacje o bieżących wydarzeniach i osiągnięciach dzieci. Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Parkowa 11, 58-260 Bielawa