west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Elfy to niepubliczne przedszkole i żłobek zlokalizowane w Białymstoku, oferujące opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 6 lat. Placówka składa się z trzech oddziałów: Przedszkole Elfy, Przedszkole Elfiki oraz Żłobek Elfy. Każdy z oddziałów jest wyposażony w nowoczesne, kolorowe sale dostosowane do potrzeb dzieci, z dużą ilością zabawek i pomocy dydaktycznych. Przedszkole Elfy mieści się przy ulicy 1000-lecia P.P 50 lok 1u,2u i oferuje opiekę w godzinach 6.30-17.30. Obiekt składa się z trzech przestronnych sal, stołówki oraz gabinetów psychologa i logopedy. Przedszkole Elfiki oraz Żłobek Elfy znajdują się przy ulicy 1000-lecia P.P 56 lok 2u,3u. Przedszkole Elfiki posiada przestronną salę z szatnią, toaletą przystosowaną do potrzeb dzieci oraz WC dla osób niepełnosprawnych. Żłobek Elfy składa się z dwóch oddziałów, w tym jednej sali dla najmłodszych dzieci wyposażonej w łóżeczka, leżaki, bujaczki i wózeczki. Placówka dysponuje również 6-osobowymi wózkami do spacerów. Elfy oferują szeroki zakres zajęć dodatkowych, takich jak język angielski, rytmika, zajęcia sportowe, taniec, ekologia, muzyka, logorytmika oraz zajęcia z psychologiem i logopedą. Placówka organizuje również liczne wycieczki, festyny rodzinne, spotkania tematyczne i konkursy dla dzieci. W okresie letnim organizowane są półkolonie z wieloma atrakcjami. Elfy stawiają na indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. Placówka realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz tworzy własne programy dydaktyczne. Współpraca z rodzicami jest kluczowym elementem działalności placówki, a rodzice są zachęcani do aktywnego udziału w życiu przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 50, 15-001 Białystok