west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

„HAPPY KIDS” Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Kamieńcu Wrocławskim to placówka niepubliczna. Posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek niepublicznych gminy Czernica pod numerem 08. Od stycznia 2013r. przeprowadziliśmy się do nowego budynku usytuowanego przy ul. Cichy Kącik 16 (obok szkoły podstawowej) w Kamieńcu Wrocławskim. Przedszkole mieści się na parterze, posiada powierzchnię 650mkw i na potrzeby dzieci zostały przygotowane: 6 sal przedszkolnych o powierzchni 70mkw, z własnymi łazienkami, 2 sale do zajęć dodatkowych- gabinet logopedy, sala gimnastyczna, jadalnia, duża przestronna szatnia z oddzielną szafką dla każdego dziecka, 3 oddzielne atestowane place zabaw, parking dla rodziców pod samym przedszkolem, zapewniający bezpieczne przejście do budynku. Bezpieczeństwo dzieci nade wszystko! Nasze przedszkole posiada: wewnętrzny system ppoż (światła awaryjne, hydranty, 4 wyjścia ewakuacyjne), mechaniczną wentylację całego obiektu, kodowane wejście na teren przedszkola. Przedszkole Happy Kids o profilu językowym jest miejscem, w którym od 11 lat zapewniamy profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Codzienność w HAPPY KIDS to Panie, które są zaangażowane i wytrwałe, płynące od nich dobre słowo, dodało skrzydeł naszym dzieciom i pozwoliły uwierzyć we własne siły. HAPPY KIDS to wielkie serce i oddanie dzieciom. Ciepło wspominamy lata w najlepszym przedszkolu na świecie. Nasze skromne statystyki rosną razem z dziećmi: ponad 12 lat doświadczenia, ponad 15 programów i zajęć dodatkowych, 100% zaangażowania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Cichy Kącik 16, 55-002 Kamieniec wrocławski