west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Legnica Klub Małego Montessorka to wyjątkowa placówka edukacyjna w Legnicy, która działa pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Montessori. Przedszkole to pracuje w oparciu o koncepcję pedagogiczną Marii Montessori, przygotowując dzieci do podjęcia nauki w szkole. Placówka wyróżnia się wysokim standardem edukacji oraz najlepszymi warunkami do rozwoju dla dzieci. W przedszkolu znajdują się mało liczne grupy, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Sale są bogato wyposażone w oryginalny materiał rozwojowy, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole aktywnie uczestniczy w imprezach lokalnych, takich jak teatr, kino, festiwale i konkursy plastyczne. Zespół przedszkola to wysoce kompetentna kadra, która jest wrażliwa na potrzeby każdego dziecka. Placówka oferuje wiele interesujących zajęć dodatkowych oraz organizuje wycieczki, wyjścia i spotkania z ciekawymi ludźmi. Przedszkole prowadzi również bieżące relacje z pracy dzieci w poszczególnych grupach na swojej stronie na Facebooku - Klub Małego Montessorka. Przedszkole Legnica Klub Małego Montessorka posiada dwa oddziały: na ulicy Grunwaldzkiej oraz na ulicy Piątnickiej. Na ulicy Grunwaldzkiej zapisy dzieci na rok szkolny 2024/2025 zostały zakończone, a przyjmowane są jedynie zapisy na listę rezerwową. Na ulicy Piątnickiej prowadzone są zapisy na rok szkolny 2024/2025, a pozostały ostatnie wolne miejsca. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przedszkole współpracuje z Lubuskim Biurem Koncertowym, które organizuje koncerty z cyklu "W krainie Pani Muzyki". W sezonie artystycznym 2023/2024 zaplanowano wiele interesujących koncertów, takich jak "Baśń o Dwunastu Miesiącach", "Neptun i Smutniczka, czyli jak tuba z harfą rozmawiała", "Z Asterixem i Obeliksem muzyczna wyprawa w nieznane", "O klarnecie, który szukał przyjaciół w hebanowym lesie", "Grające rury, piły i patelnie", "Muzyczne opowieści-Legenda o Liczyrzepie", "O skrzypcach, które zgubiły duszę" oraz "Tam, gdzie panowie chodzą w 'spudniczkach'". Koncerty odbywają się o różnych godzinach w zależności od oddziału przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Piątnicka 5, 59-220 Legnica