west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Centrum Rozwoju Dziecka Niepubliczne Przedszkole Kredka w Oławie to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki wachlarz zajęć i programów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole działa zgodnie z metodą Marii Montessori, która kładzie nacisk na rozwijanie samodzielności, kreatywności i umiejętności społecznych u dzieci. Metoda ta opiera się na indywidualnym podejściu do każdego dziecka, umożliwiając mu rozwijanie się w swoim własnym tempie i zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Przedszkole Kredka oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak terapia logopedyczna, biofeedback, gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna, zajęcia taneczne, warsztaty z LEGO BRICKS4KIDZ, wychowanie fizyczne oraz spotkania z leśnikiem. Wszystkie te zajęcia mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem fizycznym, jak i intelektualnym. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Przedszkole dba również o zdrowe i zrównoważone żywienie swoich podopiecznych, oferując codziennie świeże i zdrowe posiłki. Przedszkole Kredka organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Wśród nich znajdują się m.in. dni tematyczne, warsztaty, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi osobami. Dzięki temu dzieci mają możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania swoich zainteresowań. Placówka jest również zaangażowana w projekty edukacyjne, takie jak „Przedszkole dla dzieci”, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci i ich przygotowanie do dalszej edukacji. Przedszkole Kredka współpracuje z różnymi instytucjami i organizacjami, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Przedszkole Kredka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu dzieci uczęszczające do przedszkola Kredka mają zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Generała Władysława Sikorskiego 7, 55-200 Oława