west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Kubusiowe Przedszkola to rozwijająca się sieć niepublicznych przedszkoli i żłobków w Lublinie, zapewniających profesjonalną opiekę, wychowanie i edukację. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę. Posiadają oni bardzo dobry kontakt z dziećmi, widzą i rozumieją ich potrzeby. Kubusiowe Przedszkola oferują bogatą gamę zajęć dodatkowych. Przedszkola te zapewniają profesjonalną opiekę nad dziećmi, a także dbają o ich wszechstronny rozwój. W placówkach organizowane są różnorodne zajęcia programowe oraz dodatkowe, takie jak język angielski, taniec, teatr oraz zajęcia logopedyczne. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań w przyjaznym i wspierającym środowisku. Kubusiowe Przedszkola stawiają na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na lepsze zrozumienie jego potrzeb i możliwości. Placówki te są wyposażone w nowoczesne i bezpieczne pomoce dydaktyczne, które wspierają proces edukacyjny. W Kubusiowych Przedszkolach panuje ciepła i rodzinna atmosfera, co sprawia, że dzieci czują się tam komfortowo i bezpiecznie. Przedszkola te cieszą się dużym zaufaniem rodziców, którzy doceniają profesjonalizm i zaangażowanie kadry pedagogicznej. Dzięki temu Kubusiowe Przedszkola są chętnie wybierane przez rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci miejsca, gdzie będą mogły rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku. Przedszkola te są również aktywnie zaangażowane w życie lokalnej społeczności, organizując różnorodne wydarzenia i imprezy, które integrują dzieci, rodziców oraz mieszkańców Lublina. W ten sposób Kubusiowe Przedszkola przyczyniają się do budowania silnych więzi społecznych i wspierają rozwój lokalnej społeczności.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieczysława Romanowskiego 23A, 20-400 Lublin