west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Słoneczko to nowoczesna i kameralna placówka, która stawia na rozwój dzieci w atmosferze spokoju, miłości i przyjaźni. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zajęcia z języka angielskiego pięć dni w tygodniu, zajęcia muzyczne, taneczno-ruchowe oraz wiele innych. Placówka położona jest na słonecznym wzniesieniu w samym sercu Buska-Zdroju, co sprawia, że dotarcie do niej jest wygodne i proste. Przedszkole posiada przestronny, ogrodzony plac zabaw, wyposażony w bezpieczne, atestowane sprzęty, które umilają czas spędzony na świeżym powietrzu. Wśród priorytetów placówki znajdują się dobre samopoczucie dziecka, zdrowie, edukacja prozdrowotna i ekologiczna, wszechstronna edukacja poprzez zabawę oraz rozwój kulturalny, moralny i społeczny. Przedszkole zatrudnia wyłącznie ludzi z pasją, w tym nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli języka angielskiego oraz specjalistów i instruktorów zajęć. Program przedszkola zakłada rozwijanie indywidualnych talentów dzieci poprzez wdrożenie innowacyjnych form nauczania oraz zajęcia adaptacyjne. Placówka oferuje również zajęcia dodatkowe, takie jak język niemiecki, rytmika, tańce, gimnastyka korekcyjna, zajęcia sportowe oraz zajęcia logopedyczne. Przedszkole dba o rozwój dzieci poprzez różnorodne zabawy i ćwiczenia prowadzone pod kierunkiem nauczyciela, w tym obowiązkowe zabawy ruchowe i ćwiczenia poranne. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych, pracy plastycznej, pracy w książkach oraz zajęciach dodatkowych. Przedszkole organizuje również spacery i zabawy dowolne na świeżym powietrzu. W ramach codziennego planu dnia dzieci mają zapewnione posiłki, takie jak śniadanie, obiad oraz podwieczorek, a także czas na odpoczynek i relaks. Przedszkole stawia na rozwijanie umiejętności samoobsługowych i estetycznych dzieci, wdrażanie zasad higieny i kulturalnego zachowania oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się sztućcami. Placówka oferuje również indywidualną pracę wyrównawczą oraz utrwalanie wcześniej poznanych treści dydaktycznych. Przedszkole Słoneczko to miejsce, gdzie praca łączy się z zabawą, a dzieci mają poczucie bezpieczeństwa i ciepła rodzinnego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mikołaja Kopernika 17, 28-100 Busko-zdrój