west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole to bezpieczne, przyjazne i inspirujące miejsce dla dzieci. Zapewniamy kontakt z naturą, ze sztuką, spotkania z niezwykłymi ludźmi i wycieczki. Posiadamy prywatny plac zabaw, parking oraz dogodną lokalizację w centrum miasta. Naszą kadrę tworzą specjaliści, którzy z ogromnym zaangażowaniem dbają o bezpieczną przestrzeń dla dzieci, organizują gry i zabawy edukacyjne aby ich pobyt w przedszkolu stanowił czas na ruch i zabawę, a także dawał pole do doświadczeń rozwojowych. Dokładamy wszelkich starań aby nasi podopieczni każdego dnia z przyjemnością i zapałem wracali do naszego przedszkola. Przedszkole i żłobek Kolorowe Kredki to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Nasze programy edukacyjne są dostosowane do wieku i etapu rozwoju dzieci, co pozwala na ich wszechstronny rozwój. Organizujemy różnorodne zajęcia, które rozwijają kreatywność, umiejętności społeczne oraz zdolności poznawcze dzieci. Współpracujemy z rodzicami, aby wspólnie wspierać rozwój dzieci i zapewniać im jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Nasze przedszkole jest wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz bezpieczne i atrakcyjne zabawki. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki higieniczne oraz zdrowe posiłki. Przedszkole Kolorowe Kredki to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także nawiązywać przyjaźnie i uczyć się współpracy z innymi. Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i wprowadzać nowe metody pracy z dziećmi. W naszym przedszkolu panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania, co sprzyja rozwojowi emocjonalnemu i społecznemu dzieci. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na najlepsze warunki do rozwoju. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kredowa 5/VIII, 20-502 Lublin