west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole "Słoneczko" i Żłobek "Słoneczne Elfy" to placówki edukacyjne, które oferują kompleksową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Placówki te wyróżniają się na tle innych dzięki swojemu doświadczeniu, atmosferze oraz wykwalifikowanej i życzliwej kadrze pedagogicznej. Przedszkole i żłobek oferują ciekawy i bogaty program edukacyjny, który jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. W przedszkolu "Słoneczko" dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dodatkowych, takich jak zajęcia plastyczne, gimnastyczne, teatralne oraz kuchcikowo. Każde z tych zajęć ma na celu rozwijanie różnych umiejętności i zainteresowań dzieci, a także wspieranie ich wszechstronnego rozwoju. Przedszkole posiada również bajkowe wnętrza, które tworzą przyjazną i inspirującą przestrzeń do nauki i zabawy. Żłobek "Słoneczne Elfy" oferuje opiekę nad najmłodszymi dziećmi, zapewniając im bezpieczne i stymulujące środowisko do rozwoju. W żłobku dzieci mają zapewniony stały rozkład dnia, który obejmuje czas na zabawę, naukę, posiłki oraz odpoczynek. Żłobek posiada również bajkowe wnętrza, które sprzyjają rozwojowi wyobraźni i kreatywności dzieci. Placówki te kładą duży nacisk na współpracę z rodzicami, oferując im możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola i żłobka. Rodzice mogą brać udział w różnych wydarzeniach i uroczystościach organizowanych przez placówki, a także korzystać z konsultacji i porad specjalistów. Przedszkole "Słoneczko" i Żłobek "Słoneczne Elfy" to miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz bogatej ofercie edukacyjnej, placówki te cieszą się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Koszary 61, 22-400 Zamość