west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów to placówka edukacyjna, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza misja to wspieranie dzieci w odkrywaniu ich talentów i pasji, a także przygotowanie ich do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie. W naszym przedszkolu oferujemy bogaty program nauczania, który obejmuje zarówno podstawowe umiejętności, jak i zajęcia dodatkowe, takie jak język angielski metodą Helen Doron, zajęcia artystyczne, sportowe oraz rozwijające umiejętności społeczne i emocjonalne. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie miało możliwość rozwijania swoich zainteresowań i zdolności. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między dziećmi, nauczycielami i rodzicami. W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na zdrowe i zrównoważone żywienie. Oferujemy dostosowane menu, które uwzględnia potrzeby żywieniowe dzieci, w tym ewentualne alergie i nietolerancje pokarmowe. Posiłki są przygotowywane z najwyższej jakości składników, co zapewnia dzieciom odpowiednią ilość energii i składników odżywczych na cały dzień. Przedszkole Niepubliczne Odkrywcy Talentów to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach. Oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, które pozwalają dzieciom na odkrywanie swoich pasji i talentów. Wśród nich znajdują się zajęcia artystyczne, sportowe, muzyczne, a także zajęcia z zakresu nauk przyrodniczych i technicznych. Dzięki temu dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w inspirującej i wspierającej atmosferze. Nasze przedszkole dysponuje nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Posiadamy również przestronny plac zabaw, który umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dbamy o to, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie miały możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola Niepublicznego Odkrywcy Talentów i dołączenia do naszej społeczności. Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole to idealne miejsce dla każdego dziecka, które pragnie rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kawaleryjska 10, 20-400 Lublin