west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

PRYWATNE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "REKSIO"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Bajkowy Świat to miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. Sklep oferuje starannie dobrane ubranka polskich producentów oraz dodatki i akcesoria, które pozwalają zamienić pokój dziecka w prawdziwą bajkową krainę. W ofercie znajdują się różnorodne produkty, w tym drewniane dekoracje, namioty tipi, poncza kąpielowe, fotele dla dzieci, ręczniki kąpielowe oraz kosze i pojemniki do przechowywania. Sklep kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, komfort i radość dzieci, oferując produkty wysokiej jakości. Bajkowy Świat zapewnia również liczne promocje i rabaty, aby zakupy były jeszcze bardziej przyjemne. Sklep stawia na szybkie dostawy, oferując dostawę w 24 godziny oraz darmową dostawę od 299 zł. Klienci mają możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni oraz mogą skorzystać z opcji płatności za pobraniem. Bajkowy Świat to miejsce, gdzie rodzice mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, aby stworzyć magiczne miejsce dla swoich dzieci. Sklep internetowy jest łatwy w obsłudze, a zakupy można dokonywać w prosty i wygodny sposób. Bajkowy Świat to nie tylko sklep, ale także miejsce, które inspiruje do tworzenia wyjątkowych przestrzeni dla dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Orkana 6, 20-400 Lublin