west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole powstało w 2009 roku i jest obecnie najdłużej działającą tego typu placówką w Bolesławcu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu pracujących rodziców, przedszkole jest otwarte od wczesnych godzin porannych, aż do późnego popołudnia, z możliwością przedłużenia pobytu dziecka w nagłych przypadkach. W naszym prywatnym przedszkolu dzieci trafiają do małych, kameralnych grup, co pozwala na dogodniejszy kontakt z nauczycielem oraz umożliwia lepiej odnaleźć się w grupie rówieśników. Co więcej, taki system pozwala wychowawcy na bardziej szczegółowe podejście do poszczególnych podopiecznych. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W Smerfikach pracują wykształceni nauczyciele, profesjonaliści w edukacji przedszkolnej. W procesie rekrutacji opiekunów nie ma przypadkowości. Przy wsparciu zarządu przedszkola, rozwijają swoje kompetencje, uczestniczą w kursach, szkoleniach i warsztatach. Z pasją i miłością podchodzą do wykonywanej pracy. Pracownicy przedszkola, korzystając z bogatego doświadczenia, optymalnie dobierają zabawy i ćwiczenia do poszczególnych grup wiekowych. W wyborze biorą pod uwagę wszelkie elementy wpływające na zdrowy i poprawny rozwój intelektualny oraz społeczny dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Pawła II 20A, 59-700 Bolesławiec