west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ABC we Wrocławiu to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się w dzielnicy Krzyki, co zapewnia dogodny dojazd zarówno dla mieszkańców tej części miasta, jak i dla osób dojeżdżających z innych rejonów Wrocławia. Placówka dysponuje nowoczesnym budynkiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach najmłodszych. W przedszkolu znajduje się sześć przestronnych sal dydaktycznych, każda z własną łazienką, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo dzieci. Dodatkowo, przedszkole posiada 130-metrową salę wielofunkcyjną, która jest wykorzystywana do różnorodnych zajęć i wydarzeń. Na terenie przedszkola znajduje się również profesjonalnie wyposażony plac zabaw oraz boisko, które umożliwiają dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Przedszkole ABC oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach językowych, artystycznych, sportowych i muzycznych, które wzbogacają program nauczania oraz czas spędzany w przedszkolu. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu w przedszkolnej kuchni, co pozwala na realizację różnych diet, w tym bezmlecznych, bezglutenowych i wegetariańskich. Przedszkole ABC zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, aby podnosić swoje kompetencje i jakość prowadzonych zajęć. Każda grupa przedszkolna jest prowadzona przez dwóch nauczycieli z wykształceniem kierunkowym. Przedszkole realizuje obowiązującą podstawę programową zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także autorski program rozwoju przez podróże, który pozwala dzieciom poznawać różne kultury i zwyczaje. Przedszkole ABC jest również placówką integracyjną, która przyjmuje dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Dzieci te mają zapewnioną opiekę nauczyciela wspomagającego oraz dostęp do różnorodnych terapii, takich jak logopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja ruchowa, terapia BOBATH, pomoc psychologiczna, muzykoterapia i dogoterapia. Przedszkole opracowuje i realizuje indywidualne programy terapeutyczne dla każdego dziecka. Przedszkole ABC organizuje również liczne wydarzenia i wycieczki, które wzbogacają doświadczenia dzieci i umożliwiają im poznawanie świata w praktyczny sposób. Placówka jest otwarta przez cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni wakacyjnych, co stanowi dodatkowe wsparcie dla rodziców poszukujących opieki dla swoich dzieci podczas wakacji. Przedszkole ABC to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poznawać świat i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Piękna 62B, 50-506 Wrocław