west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Prowincja Wrocławska w Jedlinie Zdrój to niepubliczne przedszkole katolickie, prowadzone przez Siostry Elżbietanki z Prowincji Wrocławskiej. Placówka ta służy dziecku i jego rodzinie, ucząc życia opartego na fundamencie wiary oraz wprowadzając w świat kultury i wartości chrześcijańskich. Przedszkole oferuje wykwalifikowaną kadrę, która kocha towarzystwo dzieci, zapewniając im opiekę, zabawę i naukę w atmosferze miłości i troski. W przedszkolu realizowane są różnorodne zajęcia, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, zarówno intelektualny, jak i emocjonalny oraz społeczny. Placówka dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, wprowadzając odpowiednie wytyczne i procedury, zwłaszcza w czasie epidemii. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania, uczestnicząc w zajęciach dodatkowych oraz różnorodnych wydarzeniach i projektach. Dzięki dotacji unijnej, przedszkole mogło zrealizować projekt, w ramach którego powstała strona internetowa, umożliwiająca rodzicom i opiekunom łatwy dostęp do informacji o działalności placówki. Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Jedlinie Zdrój to miejsce, gdzie troska o dziecko jest priorytetem, a jego rozwój i dobrostan są najważniejsze. Placówka ta jest również zaangażowana w projekty finansowane przez fundusze unijne, co pozwala na ciągłe doskonalenie i rozwijanie oferty edukacyjnej oraz infrastruktury przedszkola. W przedszkolu panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, a dzieci uczą się wartości chrześcijańskich, które będą im towarzyszyć przez całe życie. Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Jedlinie Zdrój to miejsce, gdzie dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, oraz przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Piastowska 8, 58-330 Jedlina-zdrój