west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole ENTE jest miejscem, do którego dzieci lubią przychodzić i niechętnie stąd wychodzą – na tym nam najbardziej zależy i to sobie szczerze cenimy. Nasze przedszkole nazywa się językowe, my – wychowawcy i asystenci wychowawców mówimy do dzieci w języku obcym, a one odpowiadają nam w języku polskim lub obcym. Niektórzy asystenci nie rozumieją języka polskiego więc trzeba się z nimi porozumieć w jakiś inny sposób – użycie angielskiego zwykle okazuje się skuteczne. Naszym celem jest wytworzenie u dzieci pozytywnych skojarzeń z językiem obcym, dlatego dzieci do niczego nie są zmuszane – uczą się języka obcego w naturalny sposób, tak jak nauczyły się swojego języka ojczystego. Przedszkole ENTE oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i rozwojowe, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W placówce prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe oraz zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczej. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach i spacerach, które pozwalają im na poznawanie otaczającego świata. Przedszkole ENTE stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Przedszkole ENTE współpracuje z rodzicami, organizując spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci oraz wymianę informacji na temat ich postępów. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, które sprzyjają nauce i zabawie. Przedszkole ENTE to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Przedszkole ENTE jest otwarte na dzieci w różnym wieku, oferując im opiekę i wsparcie na każdym etapie ich rozwoju. Placówka dąży do tego, aby każde dziecko czuło się w niej komfortowo i miało możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Przedszkole ENTE to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać czas w sposób kreatywny i aktywny, rozwijając swoje talenty i umiejętności.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Elizy Orzeszkowej 80A, 50-311 Wrocław