west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Językowe For kids w Zamościu to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na naukę języków obcych od najmłodszych lat. Zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego 102, przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:45 do 16:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich obowiązków zawodowych. Przedszkole For kids wyróżnia się nowoczesnym podejściem do edukacji, w którym nauka języków obcych jest integralną częścią codziennego programu. Dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego w sposób naturalny i przystępny, co sprzyja ich szybkiemu przyswajaniu nowych umiejętności językowych. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Oprócz nauki języków obcych, przedszkole oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz zajęcia rozwijające umiejętności społeczne i emocjonalne dzieci. Przedszkole organizuje także dni otwarte, podczas których rodzice mogą zapoznać się z ofertą placówki oraz uczestniczyć w zajęciach razem z dziećmi. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewniając im bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Przedszkole posiada nowoczesne sale dydaktyczne, wyposażone w odpowiednie pomoce naukowe i zabawki, które wspierają rozwój intelektualny i kreatywność dzieci. Dodatkowo, przedszkole organizuje różnorodne wycieczki i wydarzenia, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne dzieci i pozwalają im na poznawanie świata w praktyczny sposób. Przedszkole For kids w Zamościu cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców, którzy doceniają profesjonalizm kadry pedagogicznej, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz przyjazną atmosferę panującą w placówce. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i nowoczesnym metodom nauczania, dzieci uczęszczające do przedszkola For kids mają doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju i przygotowania do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wyszyńskiego 102, 22-400 Zamość