west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Jedynka" w Legnicy to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się zaufaniem rodziców i opiekunów. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka stawia na wszechstronny rozwój swoich wychowanków, kładąc duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, poznawczych oraz fizycznych. W przedszkolu realizowane są różnorodne programy edukacyjne, które mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Programy te obejmują m.in. naukę języka angielskiego, zajęcia z rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, a także warsztaty plastyczne i muzyczne. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach edukacyjnych oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi, co dodatkowo wzbogaca ich doświadczenia i wiedzę o otaczającym świecie. Przedszkole "Jedynka" w Legnicy dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym i rekreacyjnym. Sale zajęć są przestronne, jasne i dobrze wyposażone, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu dzieci. Na terenie przedszkola znajduje się również plac zabaw, który jest miejscem codziennych zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkole dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Kadra pedagogiczna przedszkola "Jedynka" to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, co pozwala im na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji zawodowych. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprawia, że dzieci czują się tu bezpiecznie i komfortowo. Przedszkole "Jedynka" w Legnicy aktywnie współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, podczas których rodzice mogą uzyskać informacje na temat postępów i rozwoju swoich dzieci. Placówka angażuje się również w różnorodne inicjatywy społeczne i charytatywne, co dodatkowo integruje społeczność przedszkolną i lokalną. Zapisy do Przedszkola Niepublicznego "Jedynka" na rok szkolny 2024/2025 rozpoczynają się 01.02.2024r. Serdecznie zapraszamy!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Złotoryjska 54, 59-220 Legnica