west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne Językowo-Muzyczne "Wesołe Nutki"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Językowo-Muzyczne „Wesołe Nutki” to placówka z ponad 20-letnią historią, zlokalizowana w okolicach wrocławskiego Rynku. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku otoczonym ogrodem, który zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30. W codziennej działalności przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój kulturalny, artystyczny oraz językowy swoich wychowanków. Organizowane są występy teatrzyków dziecięcych oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Przedszkole wyróżnia się ciepłą i rodzinną atmosferą, promując tolerancję oraz współżycie w grupie. Kadra pedagogiczna jest wykształcona i twórcza, a sale przedszkolne są przytulne i wyposażone w dużą ilość zabawek, gier oraz nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Przedszkole prowadzi rekrutację dzieci z roczników 2019, 2020 i 2021. Karta zgłoszenia jest dostępna do pobrania na stronie internetowej przedszkola. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 343 18 99 oraz adresem e-mail [email protected]. Placówka jest prowadzona przez Parafię Ewangelicko-Augsburską we Wrocławiu, której siedziba znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 29, 50-077 Wrocław. Kontakt z parafią jest możliwy pod numerem telefonu (+48) 71 343 47 30 oraz adresem e-mail [email protected].

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łaciarska 8, 50-104 Wrocław