west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne "Król Maciuś Pierwszy"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Językowo - Artystyczne Król Maciuś Pierwszy to placówka, która powstała z inspiracji narodzinami syna właścicieli, Maciusia, oraz z chęci stworzenia miejsca, gdzie dzieci z najbliższego otoczenia będą mogły się rozwijać i dobrze bawić. Przedszkole prowadzone jest przez Natalię, anglistkę z Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Pawła, pianistę z Akademii Muzycznej w Krakowie. Profil przedszkola jest językowo-artystyczny, co wynika z wykształcenia właścicieli. Od początku istnienia przedszkole ma charakter domowy, gdzie wszyscy się dobrze znają i czują się jak w dużej rodzinie. Priorytetem placówki jest uśmiech dziecka, dobra zabawa i efektywna nauka. Przedszkole stawia na szeroko rozumiany rozwój dziecka, aby mogło ono czerpać radość z zabawy, nauczyć się współdziałania z innymi dziećmi oraz z przyjemnością poznawać i rozumieć otaczający świat. Wychowankowie uczą się samodzielności, pokonywania trudności oraz zasad bezpieczeństwa. Placówka umożliwia dzieciom przeżywanie nowych doświadczeń i odnoszenie sukcesów, dążąc do osiągnięcia gotowości szkolnej i sukcesów w szkole oraz poza nią. Przedszkole wspiera potrzeby dzieci, korzystając z konstruktywnych sugestii rodziców. Zapisy do przedszkola odbywają się poprzez złożenie kwestionariusza osobowego dziecka w sekretariacie oraz wpłacenie wyprawki i podpisanie umowy o świadczenie usług przedszkolnych. Placówka przyjmuje kwestionariusze nie tylko na najbliższy rok szkolny, ale także na lata kolejne. Sekretariat przedszkola jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Króla Zygmunta 61, 22-600 Tomaszów lubelski