west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i przedszkole „Marchewka” zostały stworzone z myślą o najmłodszych, zapewniając im bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie podczas każdej chwili spędzonej w placówce. Harmonogram dnia jest układany w taki sposób, aby zawsze był czas na wspólną zabawę, aktywności rozwijające kreatywność oraz odpoczynek. Podczas posiłków nawet niejadki chętnie próbują smakowitych, kolorowych potraw. Placówka zachęca rodziców do powierzenia swoich pociech pod jej opiekę. W przedszkolu dzieci zdobywają nowe umiejętności po okresie żłobkowym, przygotowując się do rozpoczęcia nauki szkolnej. Placówka dba o to, aby ten okres był wypełniony radością, pobudza dzieci do samodzielnego działania, zapewnia odpowiednią dawkę ruchu, odpoczynku i dobrej zabawy. Stałym elementem planu dnia są również zajęcia z języka angielskiego, które efektywnie uczą poprzez zabawę. Priorytetem jest rozwój psychoruchowy, dostosowany do wieku dzieci. Dzieci w Żłobku Językowym „Marchewka” są otaczane troską i opieką, wspierając ich prawidłowy rozwój w pierwszych latach życia. Placówka dba o zdrową dietę, czas spędzany na świeżym powietrzu oraz regularny poobiedni odpoczynek. Propozycja placówki obejmuje również pracę indywidualną z dziećmi wymagającymi wsparcia w określonych obszarach. Rodzice są regularnie informowani o postępach swoich dzieci i zachęcani do aktywnych wspólnych zabaw również w domu, w czasie wolnym. Placówka posiada kilka oddziałów w Białymstoku, zlokalizowanych przy ulicach Sobieskiego, Żeromskiego, Sybiraków oraz Łąkowej. Godziny otwarcia placówki to 6:30-17:00. Kontakt z placówką można nawiązać telefonicznie pod numerami +48 661-443-015 oraz +48 514907937, a także mailowo na adres [email protected].

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Sobieskiego 13, 15-013 Białystok