west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Prywatne „LUBELSKIE SKRZATY”

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Lubelskie skrzaty to przedszkole zlokalizowane w Lublinie, oferujące ciepłe i przyjazne środowisko, które dzieci mogą traktować jak swój drugi dom. Placówka znajduje się przy ul. Nadbystrzyckiej 162, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla „Na Skarpie”, oraz posiada oddział przy ul. Królowej Jadwigi 6. Przedszkole zapewnia pełną i profesjonalną opiekę nad dziećmi, realizując jednocześnie podstawę programową. Dodatkowo, dzieci mają możliwość nauki języków obcych, takich jak francuski, włoski i angielski, w formie zabawy. Przedszkole nawiązuje do nazwy miasta Lublin i realizuje autorski program „Lublin – moje miasto”, który obejmuje wiele atrakcji związanych z poznawaniem Lublina i okolic. Wśród kadry znajdują się profesjonalni przewodnicy po Lublinie i okolicach, co dodatkowo wzbogaca ofertę edukacyjną. W sezonie letnim organizowane są wyjazdy do miejscowości Nowy Staw, położonej na terenie Lasów Kozłowieckich, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i spożywając posiłki w otoczeniu przyrody. Przedszkole Lubelskie Skrzaty posiada miejski certyfikat „Szkoły promującej zdrowie”, co świadczy o wysokim standardzie opieki i edukacji. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak wycieczki terenowe, zajęcia kulinarne i aktywności plastyczne. Wycieczki terenowe pozwalają dzieciom na poznawanie przyrody i naukę o drzewach, natomiast zajęcia kulinarne, takie jak przygotowywanie soków owocowych, promują zdrowe nawyki żywieniowe. Aktywności plastyczne rozwijają kreatywność i zdolności manualne dzieci, a także wprowadzają je w atmosferę nadchodzących świąt. Przedszkole przyjmuje zgłoszenia pod numerem telefonu 602 251 875. Placówka jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w bezpiecznym i wspierającym środowisku, pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nadbystrzycka 162, 20-506 Lublin