west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przystanek Malucha to kompleks edukacyjno-opiekuńczy w Suwałkach, który obejmuje niepubliczny żłobek „Pszczółka” oraz przedszkole „Maja”. Placówka oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi, zapewniając im bezpieczne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy. Żłobek i przedszkole znajdują się przy ul. Sejneńskiej 11, co zapewnia dogodny dojazd dla rodziców. Przystanek Malucha wyróżnia się na tle innych placówek dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, która dba o rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. W ofercie znajdują się różnorodne zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, takie jak rysowanie, malowanie, czytanie bajek, taniec oraz pobyt na świeżym powietrzu. Placówka kładzie duży nacisk na zdrowe i pełnowartościowe wyżywienie, oferując całodzienne posiłki przygotowywane z najwyższej jakości składników. Przystanek Malucha to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności muzyczne, plastyczne i językowe, a także nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30, co pozwala rodzicom na elastyczne planowanie dnia. Przystanek Malucha to idealne miejsce dla rodziców, którzy szukają bezpiecznego i rozwijającego środowiska dla swoich dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sejneńska 11, 16-400 Suwałki