west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole SMYK, Niepubliczna Szkoła, Niepubliczne Gimnazjum oraz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące to kompleks placówek edukacyjnych zlokalizowanych w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Henryka Sienkiewicza 65. Placówki te oferują wszechstronny rozwój, dobre wychowanie oraz gruntowne wykształcenie, co stanowi ich największą wartość. W przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum i liceum dzieci i młodzież mają możliwość realizacji swoich marzeń i sięgania gwiazd. Placówki te są prowadzone przez Kingę Wnuk, która serdecznie wita wszystkich uczniów i rodziców, podkreślając, że jest to miejsce, gdzie wszechstronny rozwój, dobre wychowanie i gruntowne wykształcenie są priorytetem. W ofercie edukacyjnej znajdują się różnorodne programy nauczania, które są dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów na każdym etapie edukacyjnym. Przedszkole SMYK zapewnia najmłodszym dzieciom opiekę i edukację w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Szkoła podstawowa kontynuuje ten proces, oferując solidne podstawy edukacyjne, które przygotowują uczniów do dalszej nauki. Gimnazjum i liceum ogólnokształcące oferują zaawansowane programy nauczania, które przygotowują młodzież do egzaminów i dalszej edukacji na poziomie wyższym. Placówki te kładą duży nacisk na rozwój osobisty uczniów, oferując różnorodne zajęcia pozalekcyjne, które pozwalają na rozwijanie pasji i zainteresowań. W ramach działalności edukacyjnej organizowane są również liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne, które integrują społeczność szkolną i rozwijają umiejętności interpersonalne uczniów. Placówki te są wyposażone w nowoczesne sale lekcyjne, pracownie komputerowe, biblioteki oraz zaplecze sportowe, co zapewnia komfortowe warunki do nauki i rozwoju. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, wspierając uczniów na każdym etapie ich edukacyjnej drogi. Dzięki temu uczniowie mają możliwość osiągania wysokich wyników w nauce oraz rozwijania swoich talentów i umiejętności. Placówki te cieszą się dobrą opinią wśród rodziców i uczniów, co świadczy o wysokim poziomie edukacji i opieki, jaki oferują.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Henryka Sienkiewicza 65, 27-400 Ostrowiec świętokrzyski