west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Nutki” we Wrocławiu to kameralna placówka, która zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę oraz miłą i otwartą na rodzica atmosferę. Przedszkole mieści się na pięknym, ogrodzonym terenie Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra. Placówka oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych oraz kreatywnie prowadzone zajęcia dydaktyczne, podczas których dzieci realizują podstawę programową. Przedszkole jest ukierunkowane na wszechstronny rozwój dzieci, dostrzegając ich indywidualne potrzeby i możliwości, dbając jednocześnie o przestrzeganie ustalonych reguł, doskonalenie u dzieci samoobsługi i rozbudzanie zainteresowania otaczającym światem. W przedszkolu „Wesołe Nutki” dzieci mają zapewnione liczne zajęcia dodatkowe w cenie czesnego, niewielkie grupy gwarantujące indywidualne podejście do każdego dziecka, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, całodniowe wyżywienie w cenie czesnego oraz stałą opiekę logopedy i psychologa. Placówka organizuje liczne zabawy i przedstawienia okolicznościowe, pikniki, grille i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci uczestniczą również w wyjściach o charakterze edukacyjnym oraz cyklicznych spotkaniach z teatrem. Przedszkole posiada nowoczesny system mechanicznej wentylacji w salach, co zapewnia odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im różnorodne formy aktywności, które wspierają ich rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Przedszkole „Wesołe Nutki” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Galeria zdjęć (12)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place