west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Złote Przedszkole to placówka edukacyjna zlokalizowana we Wrocławiu, przy ulicy Małopolskiej 5. Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, zapewniając im wszechstronny rozwój w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, a w weekendy jest zamknięta. Złote Przedszkole wyróżnia się doświadczoną kadrą pedagogiczną, na czele której stoi dyrektor Beata Borowiecka, specjalista w dziedzinie pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki oraz muzykoterapii. Prywatnie jest mamą trójki dzieci i babcią pięciorga wnuków. Przedszkole posiada trzy grupy wiekowe, w których dzieci są podzielone według wieku, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Każda grupa liczy maksymalnie 15 dzieci, co zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka oraz możliwość lepszego poznania ich potrzeb i zainteresowań. W sumie w przedszkolu uczęszcza 45 dzieci. Złote Przedszkole ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług edukacyjnych. Placówka stawia na rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny dzieci, oferując różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w lekcjach języka angielskiego, zajęciach muzycznych, plastycznych oraz ruchowych. Przedszkole organizuje również wycieczki, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi, co dodatkowo wzbogaca program edukacyjny. Złote Przedszkole dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zapewniając im zdrowe i zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, plac zabaw oraz ogród, w którym dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Przedszkole współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Złote Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w atmosferze pełnej akceptacji i wsparcia. Placówka jest otwarta na potrzeby dzieci i rodziców, oferując profesjonalną opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Małopolska 5, 54-032 Wrocław